

Referentie: 63420
Nestkastje gould ingang aan de rechterkant.
Afmetingen: 19x10x10,5 cm.
Raap is bijna vergelijkbaar met koolzaad, het verschil is de meer bittere smaak van de laatste. Raapzaad is rijk aan eiwitten en gunstig voor de verbetering van de zang, dus het is interessant tijdens het broedseizoen op kanaries.
Een zaadsoort met een milde smaak en een hoog eiwitgehalte. Ze bevatten ook veel vet.
Dit zaad is vrij vet, we raden je aan om niet meer dan 10% van je shuttlemix te gebruiken voor gekleurde kanaries of houdingskanaren.
Voor zingende kanaries verzacht de shuttle de zang en kan daarom worden gebruikt op 30% van het mengsel: in het laatste geval raden we u aan om het dieet van uw vogel te begeleiden met leverondersteuning.
Raco 25 150g
Raco 25 Granen Ratten & Muizen is een smakelijke mix van granen en vlokken, perfect geschikt voor knaagdieren. De knapperige korrels bootsen hun natuurlijke voedsel na en zijn gemakkelijk te eten.
De granen zijn gebruiksklaar en op praktische wijze voorverpakt in zakjes van 25 g. Ze zijn nog aantrekkelijker dankzij de zorgvuldig geselecteerde ingrediënten. Plaats de zakjes direct in de lokaasdozen: de knaagdieren zullen er gemakkelijk aan knagen!
KRUIDENMIX met antimicrobiële werking. Vermindert de incidentie van infecties en sterfte van jongen op het nest. Het voorkomt schade aan de darmvilli door ziekteverwekkers en verbetert de opname van voedingsstoffen door de darm.
Toegevoegd aan de paté vermindert dit het niveau van intestinale pathogenen zoals: E. Coli, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Pseudomas, Salmonella, Bacillus subtilis, enz. Verbetert de smakelijkheid en verteerbaarheid
Klebsiella, Staphylococcus aureus, Pseudomas, Salmonella, Bacillus subtilis, enz. Het verbetert de smakelijkheid en verteerbaarheid van voer, optimaliseert de groei, verbetert de eiproductie en het uitkomen.
Gierst wordt gebruikt in de voeding van alle vogels: rechte snavels en haaksnavels. In trossen is het een traktatie waar ze dol op zijn.
Clustergierst heeft een goed eiwit- en koolhydraatgehalte en bevat ook een groot aantal aminozuren. Ideaal om uw vogels af te leiden en zo pikken (veer trekken) te voorkomen.
We adviseerden om rode gierst te geven voor exotische vogels. Het is rijker aan eiwitten dan gele gierst.
De Bird Systems neon is speciaal ontworpen om vogels in gevangenschap een kunstmatige maar essentiële bron van ultraviolet (UV) licht te bieden.
Het gebruik van een lichtbron die het UV-gehalte van de zon imiteert, biedt vele voordelen, waaronder een betere gezondheid, en de vogels ervaren hun omgeving zoals in de natuur. Deze neon bevordert natuurlijk gedrag en vaak een betere voortplanting.
In tegenstelling tot standaard neons gebruikt de Bird Systems neon UV-emitterende fosforen om de spectrale verdeling van de zon na te bootsen. 12% van de totale opbrengst wordt uitgezonden als UVA en 2,4% als UVB.
Structuur voor zestien fokkooien van 58 cm met lade.
Hoogwaardige structuren van wit geschilderd ijzer.
Afmetingen: 240 x 41 x 199-210 h
Zaadmengsel voor distelvinken gemaakt door Eddy Rimaux.
Nestkastje gould ingang aan de rechterkant.
Afmetingen: 19x10x10,5 cm.