

Referentie: VITA-K1-100ML
VITA-K1 is een complex multivitamine met extra vitamine K1. Vitaminen beïnvloeden alle vitale processen in het lichaam van de vogel. De actieve ingrediënten ondersteunen de metabolische processen en de algemene toestand na een antibioticabehandeling.
VITA-K1 vermindert stress en bijwerkingen bij de behandeling met antibiotica en anti-sulfonamide coccidiostatica. Vitamine K1 activeert de stollingsfactor en reguleert de bloedstolling. Het ondersteunt het botmetabolisme en de celgroei.
VITA-K1 is een multi-vitamine complex met extra Vitamine K1. Vitaminen invloed op alle vitale processen in het lichaam van de vogel. De actieve ingrediënten verstrekken metabolische processen en algemene voorwaarde na antibiotische behandeling. VITA-K1 vermindert de stress en de bijwerkingen bij de behandeling van antibiotica en anti-sulfa Mine coccidiostatica. Vitamine K1 activeert de stollingsfactor en reguleert de bloedstolling. Het ondersteunt het bot metabolisme en de celgroei. Analyse per kg: 1 250 000 IU vitamine A vitamine D3 50 000 IU, 12 500 IE Vitamine E, Vitamine K1 1000mg, 950mg vitamine K3, Biotine 18,750 MCG, 100 mg foliumzuur, 1,125 mg vitamine B2, vitamine B6 1062,5 mg, vitamine B12 7500mcg, NICOTINAMIDE 10.000 mg, mg D-Pantotheenzuur 2.500, 9,500 mg choline.
Vitaminen voor de kweek
Samenstelling: Zoete melkpoeder, calciumcarbonaat.
Gebruik: 1 g (1 maatschepje) per 100 g ei-gebaseerd voer. Of 200 ml drinkwater, 3-4 keer per week.
Het mengsel van vitamine E en selenium verbetert de prestaties van broedvogels.
Verbetert de vruchtbaarheid en het zingen.
Vitamine E is een speciaal ontworpen preparaat voor de bevruchting en het fokken. Vitamine E heeft een krachtige werking.
Gebruiksaanwijzing: 1 theelepel vitamine Quiko E 3 keer per week in 1 liter drinkwater.
Bewaar op een koele en droge plaats
Oropharma Muta-Vit is een speciale mix van vitaminen, aminozuren en sporenelementen, met hoge gehaltes aan zwavelhoudende aminozuren en biotine. Dit voedingssupplement stimuleert de ontwikkeling en conditie van de veren, versterkt het verenkleed, beschermt de lever en zorgt voor een optimale stofwisseling. Muta-Vit helpt om rui door stress te voorkomen. Tijdens de rui staat de vogel onder grote stress. Een voedingssupplement is daarom noodzakelijk. De zwavelhoudende aminozuren in Muta-Vit zijn essentieel voor de vorming van keratine, het bouwmateriaal van veren en huid. Biotine bevordert de vorming van kwalitatief goede keratine. Dit zorgt voor een goede en snelle rui.
Belgica De Weerd Belgasol (aminiácidos + multivitamine + vitamine). Duiven en vogels
Belgasol is een product dat over de hele wereld bekend is en wordt gebruikt door enkele van de duivensportkampioenen op 5 continenten.
UNICA SOFTBAL 1,5 KG. GROEN ZETTEN
Snel en eenvoudig systeem.
Mengvoeder voor professionele ornithologie.
Gebruik bij voedingstekorten als gevolg van calciumtekorten.
Verbetert de hardheid van de schelpen.
Vega is het meest complete en uitgebalanceerde vitaminecomplex op de markt. Het bevat maar liefst 10 vitaminen, 15 aminozuren, 5 elektrolyten, 3 sporenelementen en 4 organische zuren die 37 verschillende elementen maken! Deze elementen zijn meestal hoog gedoseerd en door het regelmatig te geven, voorkomt u een tekort aan uw vogels. Dit is het ideale complex omdat het veel vitamine B (koolhydraten), aminozuren (spieren) en zelfs elektrolyten bevat om uitdroging te voorkomen.
Vita-Min-DCP 250ml
Vloeibare bron van vitamine D, calcium, fosfor en andere mineralen.
Indicatie:
Voor dieren met een tekort aan vitamine D3, calcium, fosfor en andere mineralen. Bevordert de ontwikkeling en vorming van botten bij jonge dieren. Bevordert de productie van eierschalen. Slechte kwaliteit van eierschalen/zachte eieren.
Oropharma Muta-Vit is een speciale mix van vitaminen, aminozuren en sporenelementen, met hoge gehalten aan zwavelhoudende aminozuren en biotine. Dit voedingssupplement stimuleert de ontwikkeling en conditie van de veren, versterkt het verenkleed, beschermt de lever en garandeert een optimale stofwisseling. Muta-Vit helpt bij het voorkomen van rui door angst. Tijdens de rui staat de vogel onder grote stress. Een voedingssupplement is daarom noodzakelijk. De zwavelhoudende aminozuren in Muta-Vit zijn essentieel voor de vorming van keratine, het bouwsteen van de veren en de huid. Biotine bevordert de vorming van kwalitatief goede keratine. Dit garandeert een goede en snelle rui.
VEGA POEDER is een hypergeconcentreerd complex van vitaminen, aminozuren, sporenelementen en minerale zouten. Het wordt gebruikt tijdens het fokken, ruien of wedstrijden met een snelheid van 15gr per kilo zaden (te mengen met PREMIUM OLIE) of 30g per kilo taart (meng met METABOLYT).
VEGA POEDER zal vitaliteit geven en zal ook de eetlust verbeteren. Ideaal ook na een antibioticakuur.
Vega is het meest complete en uitgebalanceerde vitaminecomplex op de markt. Het bevat maar liefst 10 vitaminen, 15 aminozuren, 5 elektrolyten, 3 sporenelementen en 4 organische zuren die 37 verschillende elementen maken! Deze elementen zijn meestal hoog gedoseerd en door het regelmatig te geven, voorkomt u een tekort aan uw vogels. Dit is het ideale complex omdat het veel vitamine B (koolhydraten), aminozuren (spieren) en zelfs elektrolyten bevat om uitdroging te voorkomen.
Oropharma Ferti-Vit is een uitgebalanceerde mix van vitamines, aminozuren en sporenelementen, verrijkt met vitamine E. Te gebruiken tijdens de voorbereiding op de kweek, voor het zingen bij kanaries en vinken en bij legproblemen of vruchtbaarheidsproblemen of sterfte in het ei. Ferti-Vit stimuleert de seksuele drift en bevordert de vruchtbaarheid. Tijdens de kweekperiode heeft een vogel behoefte aan een optimaal complex van vitamines, aminozuren en sporenelementen. De essentiële vitamine E, ook wel de vruchtbaarheidsvitamine genoemd, is een krachtige antioxidant. De combinatie van de componenten in Ferti-Vit is niet alleen ideaal voor de kweek, maar verhoogt ook de weerstand tegen ziekten en helpt bij het beschermen van hartweefsel en spierweefsel.
Oropharma Ferti-Vit is een uitgebalanceerde mix van vitamines, aminozuren en sporenelementen, verrijkt met vitamine E. Te gebruiken bij de voorbereiding op de kweek, voor het zingen bij kanaries en vinken en bij leg- of vruchtbaarheidsproblemen of sterfte in het ei. Ferti-Vit stimuleert de seksuele drift en bevordert de vruchtbaarheid. Tijdens de kweekperiode heeft een vogel behoefte aan een optimaal complex van vitamines, aminozuren en sporenelementen. De essentiële vitamine E, ook wel de vruchtbaarheidsvitamine genoemd, is een krachtige antioxidant. De combinatie van de componenten van Ferti-Vit is niet alleen ideaal voor de kweek, maar verhoogt ook de weerstand tegen ziekten en helpt bij het beschermen van het hartweefsel en spierweefsels.
De vitaminen in Vitacombex V carential protesten te voorkomen. Ze bieden betere fokresultaten en zijn essentieel, vooral tijdens voedselveranderingen, parasitaire schade en alle speciale fysieke tests.
Bevat vitamine A, D3, B1, B2, B6, C.
VITA-K1 is een complex multivitamine met extra vitamine K1. Vitaminen beïnvloeden alle vitale processen in het lichaam van de vogel. De actieve ingrediënten ondersteunen de metabolische processen en de algemene toestand na een antibioticabehandeling.
VITA-K1 vermindert stress en bijwerkingen bij de behandeling met antibiotica en anti-sulfonamide coccidiostatica. Vitamine K1 activeert de stollingsfactor en reguleert de bloedstolling. Het ondersteunt het botmetabolisme en de celgroei.