![Ferti-Vit 200gr Ferti-Vit 200gr](https://www.animalis.be/2768-medium_default/ferti-vit-200gr.jpg)
![Ferti-Vit 200gr Ferti-Vit 200gr](https://www.animalis.be/2768-small_default/ferti-vit-200gr.jpg)
Referentie: 460206
Oropharma Ferti-Vit is een uitgebalanceerde mix van vitamines, aminozuren en sporenelementen, verrijkt met vitamine E. Te gebruiken tijdens de voorbereiding op de kweek, voor het zingen bij kanaries en vinken en bij legproblemen of vruchtbaarheidsproblemen of sterfte in het ei. Ferti-Vit stimuleert de seksuele drift en bevordert de vruchtbaarheid. Tijdens de kweekperiode heeft een vogel behoefte aan een optimaal complex van vitamines, aminozuren en sporenelementen. De essentiële vitamine E, ook wel de vruchtbaarheidsvitamine genoemd, is een krachtige antioxidant. De combinatie van de componenten in Ferti-Vit is niet alleen ideaal voor de kweek, maar verhoogt ook de weerstand tegen ziekten en helpt bij het beschermen van hartweefsel en spierweefsel.
Oropharma Ferti-leven is een mix van evenwichtige vitaminen, aminozuren en sporenelementen, rijk aan vitamine E. Gebruik tijdens de voorbereiding voor de fokkerij, voor de Canarische eilanden, de vinken en de problemen van ponte vruchtbaarheid of dood zingen in het ei. Ferti-leven de seksuele ardor stimuleert en bevordert de vruchtbaarheid. Tijdens de periode van fokken moet een vogel een optimale complex van vitaminen, aminozuren en sporenelementen. Essentiële vitamine E, ook bekend als de vruchtbaarheid vitamine, is een krachtige antioxidant. De combinatie van de componenten van Ferti-leven is niet alleen ideaal voor landbouw, maar het verhoogt ook de weerstand tegen ziekten en beschermt het hartweefsel en spierweefsel.
Gebruiksaanwijzing : 1 lepel geschoren (= 1 g) van Ferti-leven door 250 ml drinkwater of 100 g voedingsmiddel of eivoer.
Tijdens de voorbereiding voor de landbouw (3 tot 4 weken) totdat het eerste ei gelegd: beheren van elke dag.
Tijdens de wedstrijden van het seizoen (zang) voor vinken en andere vogels van wedstrijd: drie keer per week.
VITA-K1 is een complex multivitamine met extra vitamine K1. Vitaminen beïnvloeden alle vitale processen in het lichaam van de vogel. De actieve ingrediënten ondersteunen de metabolische processen en de algemene toestand na een antibioticabehandeling.
VITA-K1 vermindert stress en bijwerkingen bij de behandeling met antibiotica en anti-sulfonamide coccidiostatica. Vitamine K1 activeert de stollingsfactor en reguleert de bloedstolling. Het ondersteunt het botmetabolisme en de celgroei.
Oropharma Muta-Vit is een speciale mix van vitaminen, aminozuren en sporenelementen, met hoge gehaltes aan zwavelhoudende aminozuren en biotine. Dit voedingssupplement stimuleert de ontwikkeling en conditie van de veren, versterkt het verenkleed, beschermt de lever en zorgt voor een optimale stofwisseling. Muta-Vit helpt om rui door stress te voorkomen. Tijdens de rui staat de vogel onder grote stress. Een voedingssupplement is daarom noodzakelijk. De zwavelhoudende aminozuren in Muta-Vit zijn essentieel voor de vorming van keratine, het bouwmateriaal van veren en huid. Biotine bevordert de vorming van kwalitatief goede keratine. Dit zorgt voor een goede en snelle rui.
Vitamine E is een speciaal ontworpen preparaat voor de bevruchting en het fokken. Vitamine E heeft een krachtige werking.
Gebruiksaanwijzing: 1 theelepel vitamine Quiko E 3 keer per week in 1 liter drinkwater.
Bewaar op een koele en droge plaats
Geef Tonivit tijdens periodes van weinig licht.
Tonivit bevat de vitamines A en D. Deze vitamines zijn belangrijk voor de vorming van het skelet en vitamine C voor de weerstand van jonge vogels tegen infecties.
Gebruiksaanwijzing:
1 theelepel (5 ml) per 0,5 liter water of per 250 g voer, 2 x per week.
Tijdens de voortplanting: 2 tot 3 dagen per week.
Nooit tijdens de rui!
Een eerste complete basisvoorbereiding die alle nodige vitamines en sporenelementen voor vogels bevat.
Winmix biedt vogels alle vitamines en sporenelementen die nodig zijn voor een actief en harmonieus leven.
Het bevat essentiële eiwitten voor een goede spierontwikkeling en tijdens de voortplantingsperiode, plantaardige vezels om de spijsvertering in balans te houden en heilzame plantenextracten die goed zijn voor de gezondheid.
Elk bestanddeel van Winmix is perfect gedoseerd, wat een evenwichtige en gecoördineerde werking garandeert.
Met Winmix zien uw vogels er zichtbaar mooier en krachtiger uit, en dat al na een paar dagen gebruik!
Winmix houdt uw vogels in topconditie.
Oropharma Opti-Breed is een uitgebalanceerd mengsel van aminozuren, vitaminen, mineralen, sporenelementen, Florastimul en L-carnitine. Dit voedingssupplement wordt gegeven voor een goede groei, een optimale ontwikkeling van het skelet, een goede vorming van de eierschaal en een perfecte huid en verenstructuur. Opti-Breed bevordert een betere gezondheid en productiviteit en bevat alle componenten die uw vogels nodig hebben voor een goede ontwikkeling. Het toevoegen van Opti-Breed aan uw eigen eivoer draagt bij aan een betere fok en optimale groei. Florastimul is een prebioticum, een voedingsstof voor de goede bacteriën in de darm.
Gebruik bij voedingstekorten als gevolg van calciumtekorten.
Verbetert de hardheid van de schelpen.
Gebruik het hele jaar door. Tijdens stressvolle situaties, tijdens de voortplantings- en groeiperiodes.
Vega is het meest complete en uitgebalanceerde vitaminecomplex op de markt. Het bevat maar liefst 10 vitaminen, 15 aminozuren, 5 elektrolyten, 3 sporenelementen en 4 organische zuren die 37 verschillende elementen maken! Deze elementen zijn meestal hoog gedoseerd en door het regelmatig te geven, voorkomt u een tekort aan uw vogels. Dit is het ideale complex omdat het veel vitamine B (koolhydraten), aminozuren (spieren) en zelfs elektrolyten bevat om uitdroging te voorkomen.
De vitaminen in Vitacombex V carential protesten te voorkomen. Ze bieden betere fokresultaten en zijn essentieel, vooral tijdens voedselveranderingen, parasitaire schade en alle speciale fysieke tests.
Bevat vitamine A, D3, B1, B2, B6, C.
In water oplosbare multivitaminen.
Taubenfit E50 is bedoeld om broedvogels te voorzien van de nodige hoeveelheid vitamine E. Vooral in combinatie met selenium heeft vitamine E een gunstige invloed op de vruchtbaarheid, uitkomstpercentage, opleiding, spierstructuur en vliegprestaties. Daarnaast heeft selenium een positief effect op het immuunsysteem. Vitamine E staat bekend als een antioxidant; het beschermt onverzadigde vetzuren, vitamine A en cellen tegen de schadelijke effecten van vrije radicalen.
Oropharma Ferti-Vit is een uitgebalanceerde mix van vitamines, aminozuren en sporenelementen, verrijkt met vitamine E. Te gebruiken tijdens de voorbereiding op de kweek, voor het zingen bij kanaries en vinken en bij legproblemen of vruchtbaarheidsproblemen of sterfte in het ei. Ferti-Vit stimuleert de seksuele drift en bevordert de vruchtbaarheid. Tijdens de kweekperiode heeft een vogel behoefte aan een optimaal complex van vitamines, aminozuren en sporenelementen. De essentiële vitamine E, ook wel de vruchtbaarheidsvitamine genoemd, is een krachtige antioxidant. De combinatie van de componenten in Ferti-Vit is niet alleen ideaal voor de kweek, maar verhoogt ook de weerstand tegen ziekten en helpt bij het beschermen van hartweefsel en spierweefsel.