

Referentie: 1451
Vervangend wattenfilter voor NEW RG 2000.
Essentieel voor de reinheid van de lucht in uw bedrijf, vangt stof en andere organismen op tot afmetingen onder de micron, het verzwakt ook geuren.
De instelbare luchtstroom garandeert een optimaal gebruik volgens de afmetingen van uw bedrijf.
De elektrostatische filters zijn gemakkelijk toegankelijk en gemakkelijk te reinigen en exclusief ontworpen voor ornithologische veredeling.
Verbruik: minimaal 28w / maximum 50w
Zuiverende capaciteit: 322 m3 +/- 10%
Voeding 220 V – 50 Hz
Afmetingen: 43x31x20 cm
Antibacterieel, antiviraal, fungicide, anti-coccidiose, het bevordert de spijsvertering en zuivert de luchtwegen, zuivert het bloed, enz.
Deze blend heeft zich al bewezen met fantastische resultaten. Een tiental fokkers testte het product voordat het in de verkoop ging.
De eerste bevindingen waren als volgt: veel donsveren, superuitwerpselen, wittere neuzen, duiven zijn zacht als zijde en lopen goed. Alle testers zijn zonder uitzondering zeer tevreden.
Verzorger is een op rode canthaxanthine gebaseerde kleurstof voor de kleuring van roodfactorvogels zoals rode kanaries, bouvreuils, flamingfiny sizerins, kardinalen, flamingo's, enz.
compositie: 18% rode carpophyll en 1,8% cantaxanthine.
Aanvullend diervoeder geschikt voor alle diersoorten. Toediening is aangewezen in omstandigheden die het spijsverteringsproces belemmeren of een normale spijsvertering in gevaar brengen. Ook te gebruiken tijdens de rui.
Een nieuwe revolutie voor:
Anti-megabacteriën
Anti-coccidiose
Ongediertebestrijding
Een must-have als je graag onkruid in het wild plukt voor je vogels. Dit kan parasieten, eitjes en larven bevatten, waardoor darmproblemen bij de vogel (wormen) ontstaan.
Het is een nieuw product op basis van 24 natuurlijke ingrediënten. Omdat ze uit de natuur komen, veroorzaken ze geen negatieve reacties veroorzaakt door andere medicijnen.
Bevat alle belangrijke essentiële voedingsstoffen, zoals vitamines, aminozuren, mineralen en sporenelementen.
Voor conditie, verbetering van bemesting en veerkwaliteit.
Gebruiksaanwijzing:
2 x per week 5 g Probac Energy (op 1 kg voer voor ongeveer 25 duiven per dag)
Opmerkingen:
Dit aanvullende voedsel mag niet meer dan 0,2% puur voedsel per dag bevatten vanwege de hogere niveaus van vitamine D3 en sporenelementen in dit product. Bewaren op een koele, droge plaats bij ongeveer 20°C.
Het mengsel van vitamine E en selenium verbetert de prestaties van broedvogels.
Verbetert de vruchtbaarheid en het zingen.
Red Animals heeft een geconcentreerde vitamine E + Selenium van zeer hoge kwaliteit ontwikkeld. De combinatie van vitamine E en selenium heeft een krachtig antioxiderend effect dat de vruchtbaarheid bevordert. Het wordt 6 tot 7 dagen voor de paring gegeven en ook 2 keer per week tijdens de groei van de jongen.
In vergelijking met tarwekiemolie is dit product veel meer geconcentreerd in vitamine E.
Dosering: 5ml per liter water of 10ml per kilo zaden of paté
Best Breed is een mix van eiwitten, vitaminen en mineralen.
Best Breed wordt tijdens het broedseizoen gebruikt om de vruchtbaarheid te verhogen.
Racing Pigeon Wellness - Voor een optimale gezondheid dankzij de unieke samenstelling. (Artisjok, Mariadistel, Olijf en BOSWELLIA SERRATA).
- Hepatoprotector van de lever.
- Voorkomt alle soorten stress, vooral hittestress, overbevolking, pre- en postvaccinatie.
- Verbetert het immuunsysteem.
- Ontstekingsremmers.
BIOINTEGRA 1kg - GreenVet
Voedingssupplement in poedervorm op basis van natuurlijke gisten, toe te voegen aan het voer.
Reguleert de spijsverteringsfuncties. Het versterkt de darmflora, de opname van voedingsstoffen en levert natuurlijke stoffen (vitaminen, provitaminen, sporenelementen, aminozuren, mineralen, enz.) die sterk biologisch beschikbaar zijn, essentieel voor een goede ontwikkeling van de jongen en voor een betere weerstand tegen ziekten.
Gebruiksaanwijzing:
2-3 lepels (40-120 g) per kg voer.
Vita-Min-DCP 250ml
Vloeibare bron van vitamine D, calcium, fosfor en andere mineralen.
Indicatie:
Voor dieren met een tekort aan vitamine D3, calcium, fosfor en andere mineralen. Bevordert de ontwikkeling en vorming van botten bij jonge dieren. Bevordert de productie van eierschalen. Slechte kwaliteit van eierschalen/zachte eieren.
Vervangend wattenfilter voor NEW RG 2000.