- -5%


Referentie: 824600
De gele King eiertaart is een aanvullend voedsel voor alle vogelsoorten, inclusief granivorous siervogels. De iets grovere structuur maakt het mogelijk om gemakkelijk te worden geabsorbeerd door vogels.
De gele King eiertaart is een voedingssupplement product voor kuikens en volwassen vogels tijdens de rest, opfok- en ruiperiode: dierlijke en plantaardige eiwitten, vitaminen, aminozuren, mineralen en sporenelementen.
De gele King eiertaart is gemaakt met hoogwaardige grondstoffen: verse eieren, honing, ... De gele King eiertaart is klaar voor gebruik.
Hoe het te gebruiken: u King Egg Pie toedienen zoals het is of, indien u dat wenst, meng het met gekiemde zaden, groenten en/of fruit.
Rustperiode: 2 tot 3 keer per week 1/4 van het totale dagelijkse rantsoen van King egg pie.
De gele King eiertaart kan ter beschikking worden gesteld aan vogels.
Ruitentijd: 1/4 van het totale dagelijkse rantsoen van de eiertaart van de Koning.
Ingrediënten: bakkerijproducten en pastamaken, soja-eiwitconcentraat, eieren en bijproducten, plantaardige eiwitextracten, zaden, suikers, oliën en lipiden, mineralen.
Analyse
Rauw eiwit 16%
Ruwe vetten 10%
Ruwe cellulose 4%
Ruwe as 4%
Calcium min. 0,8%
Fosfor min. 0,3%
GEGARANDEERD PER KG
Vitamine A 16.000 IE
Vitamine D3 1.600 IE
Vitamine E 40 mg
Vitamine K 2 mg
Vitamine B1 10 mg
Vitamine B2 35 mg
Vitamine B5 (panttotheenzuur) 50 mg
Vitmine B6 1,5 mg
Vitamine B12 0,1 mg
Vitamine C 3 mg
Vitamine PP 95 mg
Cholinechloride 190 mg
Vitamine H (Biotine) 0,3 mg
Kopersulfaat (II) pentahydraatkoper 4 mg
Witte vette patée voor zaadetende vogels
TH White Soft uit de Fly Pâté lijn van Raggio di Sole is een witte vette patée, zonder kleurstoffen, met een uitstekende smaak, geschikt voor zaadetende vogels en in het bijzonder voor lipochroom kanaries.
Veroorzaakt geen ongewenste vergeling.
Zeer professioneel, uitgebalanceerd, energiek en voedzaam product.
Ruw eiwit 18,50%
Ruwe vetten 13,00%
Ruwe vezels 2,00%
Ruwe as 3,00%
De analytische gegevens hebben betrekking op een homogeen genomen monster.
Een eivoer is onmisbaar tijdens de kweek, en gedurende de rest van het jaar vormt het een bron van extra voedingsstoffen.
Met extra jodium, voor een goede werking van de schildklier.
Volledige opname dankzij de heerlijke smaak en een structuur die is aangepast aan de vogelsoort.
Bevat een supplement van lysine en methionine voor een optimale groei en opbouw van de veren.
Vet eivoer voor grote parkieten en papegaaien.
Dit premium eivoer is belegd met gammaraus en riviergarnalen.
We bevochtigden onze melanges met hoogwaardige plantaardige oliën in plaats van zoete honing.
Dit ondersteunt de opname en vertering.
De toegevoegde probiotische bacteriën ondersteunen de culturen van jonge vogels en versterken tegelijkertijd het spijsverteringsstelsel van zwakke vogels.
Met gammarus en riviergarnalen.
Uitgebalanceerde vitaminen en mineralen.
Met bessen en fijne zaden.
Ondersteunt de groei van jonge vogels.
Omega-3 vetzuren ondersteunen de vruchtbaarheid en het immuunsysteem.
Probiotische bacteriën ondersteunen de spijsvertering.
Bevochtigd met kostbare plantaardige oliën.
Vette (zachte) Pâtée Blanche zonder zaden (zorgt niet voor vergulding).
Compositie: gebakken goederen, eiwit, plantaardig eiwit, dierlijk eiwit, marine calcium, visolie rijk aan EPA en DHA, pure cellulosevezel, biergist van Saccaromyces cerevisiae, sporenelementen, vitaminen, probiotica en prebiotica, silymarine.
Analytische inhoud: Ruw eiwit 16%; ruw vet 12%; ruwe celstof 1,3%; ruwe as 3,2%.
Compleet voedsel te gebruiken tijdens de broedperiode van Goulds Diamonds en exoten. (Mandarijnen, Slabbetje, Mussen, Bichnov, ect..).
Gebruiksaanwijzing:
Begin met het toedienen van Unikofeed-broeden aan alle broedvogels ten minste 1 maand voor de paring. En doorgaan gedurende de hele broedperiode.
Maak Unikofeed vrij beschikbaar in de feeders.
Voeg gekiemde zaden toe aan Unikofeed gedurende het broedseizoen.
Luxe eivoer: 14,2% EIWIT
Een kant-en-klare eierpot in bulk met veel extra's!!!!
Er zijn veel factoren die van invloed zijn op de voortplantingsperiode en de eiproductie. Daarom voeren we onze vogels tijdens het broedseizoen een zacht voer met de nodige ingrediënten.
Hieronder leg ik uit waarom ik bepaalde ingrediënten aan mijn eierpuree heb toegevoegd. En vooral het belang van vezels!
Ik heb deze blend ontwikkeld om een uitgebalanceerde eierpot te maken met veel verschillende ingrediënten. Ook is het belangrijk dat de eiwitwaarde niet te hoog wordt.
Gebakken en verkruimeld tarwekoekje.
Beschuit is bijzonder geschikt voor de opname van vocht in voedsel.
Ook ideaal voor het mengen van additieven (vitamines, kleurstoffen, enz.) in voedsel
Ideaal voor het bevochtigen van eiertaart.
Samenstelling: tarwe, water, zout en gist.
Mengvoeder voor zaadetende vogels.
TH Bianco Premium uit de Fly Paté-lijn van Raggio di Sole is een mals wit voer, zonder kleurstoffen, zonder zaden, op basis van koekjes, met een uitstekende smakelijkheid, geschikt voor alle zaadetende vogels en in het bijzonder voor lipochrome kanaries. Zeer professioneel, evenwichtig, energiek en voedzaam product.
Compleet voer voor alle insecteneters
Compleet voedsel uitgebalanceerd met veel dierlijke eiwitten en minimaal 50% insecten.
Hoge voedingswaarde en zeer goede assimilatie.
Heeft een hoog gehalte aan dierlijke eiwitten en vormt daarom een ideale aanvulling voor inheemse en exotische vogels en voor alle grote parkieten en papegaaien.
Is ideaal voor het houden en fokken van kwartels, patrijzen en waadvogels.
Gekweekt voer voor kanaries, exotische vogels en inheemse vogels.
Een gekweekt voer is essentieel tijdens het fokken en gedurende de rest van het jaar is het een bron van extra voedingsstoffen. Bevat geen eiproducten om ongewenste kleuren van lichtgekleurde vogels te voorkomen.
Bevat een vitamine A-supplement, omdat deze vogelsoorten niet genoeg of zelfs helemaal niet van nature produceren.
Volledige inname dankzij de heerlijke smaak en een structuur aangepast aan de vogelsoort. C
Bevat een supplement van lysine en methionine voor optimale groei en opbouw van veren.
Aanvullend voer voor siervogels (zaadetende soorten)
TH Exotic van de Fly Paté-lijn van Raggio di Sole is een pasta op basis van eierkoek, insecten en schaaldieren, geschikt voor de kweek van exotische Afrikaanse, Australische en Amerikaanse vogels.
Pasta rijk aan eiwitten met een hoge biologische waarde.
Ruw eiwit 17,70%
Ruw vet 6,50%
Ruwe vezel 3,90%
Ruwe as 4,00%
De analytische gegevens hebben betrekking op een homogeen genomen monster van een intacte zak.
UNIKO 24 is een voedermiddel dat zich toelegt op het fokken van alle grote graanetende vogels (Yorkshire, Norwich, Lancashire, Crest, Border, Hunchback, Scotch, AGI, Parigino, Padovano, enz.).
Het kan worden toegediend zoals het is tijdens het broedseizoen of het kan worden verzacht door water toe te voegen.
Met het water krijg je een polenta om in blokjes te snijden die je kunt uitdelen aan individuele koppels of in een volière.
Eiervettaart voor grote parkieten en papegaaien 10kg - Deli Nature
Is een kant-en-klare pasta gemaakt van verse eieren.
De grove structuur garandeert totale assimilatie in uw grote parkieten en papegaaien.
De toevoeging van 100% natuurlijke honing maakt de taart erg smakelijk.
De paté is verrijkt met gedroogde garnalen en gammares, druiven, lijsterbesbessen en een mix van groenten.
Al deze supplementen geven het een zeer hoge eetlust en maken dit eten een authentieke delicatesse die zeer gewaardeerd wordt door je verslaafde vrienden.
Eiertaart kan worden bereid met gekiemde zaden (kiem grote parkieten en papegaaien van Deli Nature), stukjes fruit en/of groenten, etc.
Voedselmix gebruikt als basisvoedsel voor inheemse vogels. Eivoer bijzonder geschikt voor alle soorten houtvogels voor jaarlijks gebruik. Het nutriëntengehalte is ontworpen om te voldoen aan de specifieke behoeften van inheemse vogels en verrijkt met gedroogde insecten.
Kant-en-klare mix voor verschillende siervogels (in proefverpakking).
Verrijkt met kruiden, appel & prebiotica.
Voor extra vitamines en dierlijke eiwitten.
Heerlijke snack voor vogels in topvorm.
Gebaseerd op de unieke eicake van de CéDé-bakkerij.