- Nieuw


Referentie: VITAMINDCP250
Vita-Min-DCP 250ml
Vloeibare bron van vitamine D, calcium, fosfor en andere mineralen.
Indicatie:
Voor dieren met een tekort aan vitamine D3, calcium, fosfor en andere mineralen. Bevordert de ontwikkeling en vorming van botten bij jonge dieren. Bevordert de productie van eierschalen. Slechte kwaliteit van eierschalen/zachte eieren.
Vita-Min-DCP 250ml
Vloeibare bron van vitamine D, calcium, fosfor en andere mineralen.
Indicatie:
Voor dieren met een tekort aan vitamine D3, calcium, fosfor en andere mineralen. Bevordert de ontwikkeling en vorming van botten bij jonge dieren. Bevordert de productie van eierschalen. Slechte kwaliteit van eierschalen/zachte eieren.
Toediening:
Preventief: 2 ml/l.
2 weken voor het paren tot aan het leggen van de eieren: 2-3 dagen per week.
Gedurende de eerste 6 levensweken: 2-3 dagen per week.
Curatief: 5 ml/l gedurende 7 dagen.
Soorten:
Zangvogels – Duiven – Pluimvee – Papegaaiachtigen.
Oropharma Omni-Vit is een uitgebalanceerde mix van vitamines, aminozuren en sporenelementen. Dit voedingssupplement wordt toegediend voor een optimale conditie, betere fokresultaten, optimale ontwikkeling van jonge dieren en in gevallen van verzwakking of stress. Omni-Vit helpt bij verminderde immuniteit door infecties. Vitamines, aminozuren en sporenelementen zijn noodzakelijke voedingscomponenten voor een goede stofwisseling. Bij intense inspanningen, ziekte of tijdens de groei kan de aanvoer van essentiële componenten via de voeding onvoldoende zijn en wordt dit product speciaal aanbevolen.
Voorkomt prestatieverlies.
Gebruikt voor versterking.
Is een optimale voorbereiding op het broedseizoen. Ondersteunt vogels met een witte achtergrond.
Voor de toevoer van vitamines na medicamenteuze behandelingen.
Vitaminen voor kooivogels.
Immunbooster versterkt het immuunsysteem en dus de gezondheid van duiven van binnenuit. Voor het eerst gebruiken we functionele sporenelementen zoals koper en zink in de Immunbooster, die perfect geschikt zijn voor duiven en het recept voor deze innovatie aanvullen met een bindmiddel op basis van mycotoxinen (aflatoxine B1). Net als in de Jungtierpulver bevat de immunbooster prebiotische componenten, Aline en biest om duiven te helpen in de stressfase.
De combinatie van deze drie elementen Prebiotica + Probiotica + Postbiotica is zeer nuttig om het evenwicht van de DARMFLORA te reguleren, waarvan de verandering de belangrijkste oorzaak is van veel voortplantingsziekten van vogels.
Spirulina is een natuurlijke alg met een eiwitgehalte van minimaal 55%! Het bevat veel sporenelementen en aminozuren. Bekend in het menselijke dieet, het is een bron van eiwitten die tegenwoordig steeds vaker worden gebruikt en 100% natuurlijk !!!
Zeer interessant voor de groei van jongen en de fixatie van kleurstoffen.
Deze mengeling is vooral geschikt voor de narui en de winter. Het houdt je vogel in topconditie en beschermt hem tegen bacteriën, virussen en schimmels. Deze blend bevat 31 kruiden.
Ingrediënten: basilicum, Chlorella, spirulina, broccoli, tijm, kina, gember, oregano, amandelen, knoflook, appelbessen, mierikswortel, biergist, kurkuma, munt, IJslands zeewier, Pau D'Arco, mariadistel, sesamzaad, rozemarijn, baardmos, alfalfablad, rode echinacea, goudsbloem, koriander, kaasjeskruid, artisjok, kliswortel, zwarte walnootschil, zomeralsem, kruidnagel.
Gebruik: 5 gram per 1 kg voer, zaden of voer. 2 tot 3 keer per week.
Ondersteunt met name de gezondheid van siervogels en verhoogt de broedresultaten door de effectieve interactie van vitaminen, aminozuren, mineralen en sporenelementen. De toevoeging van enzymen maakt het mogelijk om een beter gebruik van koolhydraten te verkrijgen en zo het aandeel metaboliseerbare energie te verhogen.
Vigo-Carnitine 1l
Samenstelling op basis van L-Carnitine, Magnesium, Choline, Inositol en extracten van natuurlijke planten.
Carnitine speelt een belangrijke rol in de energieproductie van het lichaam. Carnitine heeft antioxiderende eigenschappen en ondersteunt de bloedsomloop.
De extracten van natuurlijke planten zorgen voor een betere werking van de verschillende lichaamsfuncties.
Bijenpollen is een compleet voedsel omdat het eiwitten, vitamines, vetten, de 8 essentiële aminozuren, enzymen, antioxidanten, vezels, koolhydraten, fosfor, magnesium, kalium, mangaan, silicium, koper, ijzer, zink, natrium, chroom, calcium bevat. , die allemaal onmiddellijk door het lichaam kunnen worden geassimileerd.
Het is daarom gemakkelijk te begrijpen waarom bijenpollen als een "natuurlijk antibioticum" worden beschouwd: het bestrijdt vitaminetekorten, versterkt het immuunsysteem, heeft antioxiderende eigenschappen en bestrijdt vrije radicalen, stimuleert het metabolisme, is gunstig voor de darmflora.
Na enkele jaren van onderzoek presenteert Red Animals met trots de kwintessens van haar assortiment met de release van haar gloednieuwe product, GOLDEN TONIC.
GOLD TONIC is echt een revolutionair product met een enorm potentieel. Alle uitgevoerde tests hadden sensationele resultaten.
GOLD TONIC is een unieke combinatie van plantenextracten gecombineerd met organische zuren en is ook bedoeld voor duiven, vogels en pluimvee!
Het primaire doel van GOLDEN TONIC is om te werken aan het versterken van de immuniteit met een grote verbetering van de darm- en ademhalingsgezondheid.
Te gebruiken in geval van voedingstekorten als gevolg van calciumtekorten.
Verbetert de hardheid van de schelpen.
Racing Pigeon Recophyt - Voor optimaal herstel.
Samenstelling: Paardebloem, Kliswortel, Menthol.
- Tegen stress door temperatuurveranderingen.
- Na medicatie, vaccinatie, tijdens de stortingsperiode, verandering van dieet en tijdens transport.
- Nierproblemen als gevolg van urolithiasis.
- Na gebruik van sulfonamiden of antibioticabehandeling, in geval van mycotoxiciteit.
- Aan de finish van de race voor een snel herstel.
Vita-Min-DCP 250ml
Vloeibare bron van vitamine D, calcium, fosfor en andere mineralen.
Indicatie:
Voor dieren met een tekort aan vitamine D3, calcium, fosfor en andere mineralen. Bevordert de ontwikkeling en vorming van botten bij jonge dieren. Bevordert de productie van eierschalen. Slechte kwaliteit van eierschalen/zachte eieren.