

Referentie: ART274B
Rechthoekige mand Corduroy Ash L - 80x60x24cm.
Brede comfortabele randen.
Verwijderbaar kussen.
Zachte en aangename stof.
Ribfluweel gecombineerd met een topping van sherpa.
PP-vulling.
Deze zachte en comfortabele rechthoekige mand van duvoplus is voorzien van een gewatteerd kussen en biedt uw huisdier een knusse plek om te rusten en te ontspannen. De brede comfortabele randen bieden extra ondersteuning. De mand is gemaakt van ribfluweel gecombineerd met een sherpa-oppervlak en een PP-vulling.
Gesloten ringen met het jaar geanodiseerd aluminium - 2025 - (10 stuks)
Doorsnede: 2,9 mm
Roestvrijstalen waterbak of kom.
Met rubber en antislip spatwaterdichte rand.
Houdt uw vloer schoon en krasvrij.
Alleen kommen kunnen in de vaatwasser worden gewassen.
Voor honden en katten.
25 kg Milo.
Geschikt voor grote parkieten, papegaaien, duiven.
Witte muurbeugel voor de 250 g Refresh pot.
Bevestig met dubbelzijdig plakband of pluggen.
Grote opening om te zien wat erin zit.
Plaats minimaal 2 m van de vloer en 30 cm van het plafond.
LONA M2 is een vogelvoersilo met 1 voerinput. Voor kleine tuinvogels zoals, vinken, mussen en soortgelijke soorten. Eenvoudig te bevestigen aan een paal, boomstam, schutting, muur of pergola. Ideaal voor het toedienen van vetbollen aan wilde vogels.
Capaciteit: 2 bolletjes vet. Silo hoogte 16,5 cm.
Verwijder en vul één beweging in.
Zeer eenvoudig klittenband ophangsysteem - geen schroeven of boren nodig.
Perfecte combinatie met LONA vogelvoer.
Duurzaam en 100% recyclebaar.
MET EEN HANDIG OPHANGSYSTEEM.
Voet op wielen compatibel met opvouwbare kooien van 58 cm.
Calcium D3 bevat een zeer goed opneembare bron van calcium met de vitamine D3 die nodig is om de absorptie te garanderen.
Calcium speelt niet alleen een rol bij botontwikkeling en eierschaalvorming. Het vervult ook een belangrijke functie bij de geleiding van zenuwimpulsen en bij de bloedstolling.
Calciumtekort komt vaak voor bij vogels omdat zaden en granen zeer laag zijn in dit mineraal. Jonge vogels ontwikkelen dan groeiafwijkingen en mogelijk botmisvormingen.
Bij volwassen vogels manifesteert het tekort zich eerder door legproblemen, afwijkingen van de eierschaal en fragiele botten.
Het graan zijn de tanden van onze duiven. Hoe beter het voer gemalen is, hoe meer voedingsstoffen onze duiven eruit kunnen halen.
Dit is een van de redenen waarom we Redstone of Grit with Redstone niet aan onze atleten moeten geven, en zeker niet tijdens het vliegseizoen. Redstone wordt verpletterd met het voedsel en is van geen enkel nut voor onze dieren.
De meeste grindsoorten die op de markt verkrijgbaar zijn, bevatten weinig tot geen grind en oesterschelpen omdat ze relatief duur zijn. Dit zijn precies degene die je moet hebben.
Voldoet aan het jachtinstinct van de kat.
Muis binnen.
Met kattenkruid.