- Er wordt momenteel een nieuwe voorraad aangemaakt


Referentie: 280450
Tegen schimmel in zaden en zaden.
Dosering: 1 g Monoprop in 1 kg zaden.
Oropharma Muta-Vit is een speciale mix van vitaminen, aminozuren en sporenelementen, met hoge gehaltes aan zwavelhoudende aminozuren en biotine. Dit voedingssupplement stimuleert de ontwikkeling en conditie van de veren, versterkt het verenkleed, beschermt de lever en zorgt voor een optimale stofwisseling. Muta-Vit helpt om rui door stress te voorkomen. Tijdens de rui staat de vogel onder grote stress. Een voedingssupplement is daarom noodzakelijk. De zwavelhoudende aminozuren in Muta-Vit zijn essentieel voor de vorming van keratine, het bouwmateriaal van veren en huid. Biotine bevordert de vorming van kwalitatief goede keratine. Dit zorgt voor een goede en snelle rui.
Het toedienen van elektrolyten bij postduiven vindt zijn oorsprong in de beoefening van sport bij de mens. Het is niet altijd zo eenvoudig om menselijke producten over te zetten naar de dierenwereld.
Bij het sporten zweten mensen en elimineren zouten en elektrolyten via hun zweetklieren. Dit is de reden waarom atleten dit verlies moeten compenseren voor snelle regeneratie met behulp van elektrolytinvoer. Daarbij wordt de balans snel hersteld.
Fertibol 5l - Comed
Stevige basis voor het leven.
Met onze speciale mix op basis van calcium, fosfor en de vitaminen A, D en E, geef je je duiven de beste start. Dit garandeert sterkere eierschalen en zorgt ervoor dat jonge duiven probleemloos uitkomen. De jonge duiven profiteren van gezonde botten en een optimale ontwikkeling.
VEGA POEDER is een hypergeconcentreerd complex van vitaminen, aminozuren, sporenelementen en minerale zouten. Het wordt gebruikt tijdens het fokken, ruien of wedstrijden met een snelheid van 15gr per kilo zaden (te mengen met PREMIUM OLIE) of 30g per kilo taart (meng met METABOLYT).
VEGA POEDER zal vitaliteit geven en zal ook de eetlust verbeteren. Ideaal ook na een antibioticakuur.
Bestrijding van het zwarte punt bij jonge vogels.
Het is belangrijk om bij de fokkers in te grijpen:
1) door het immuunsysteem te versterken,
2) door in te werken op pathogene darmbacteriën.
Gebruiksaanwijzing:
30-40 g (3-4 lepels) per kg voer tijdens de voederperiode van de jongen en gedurende 5-7 dagen
eenmaal per maand gedurende het hele jaar voor alle fokkers.
Verzachtende oogdruppels.
Blauwe oogdruppels ideaal om te controleren of de luchtwegen volledig zuiver zijn.
Ideaal voor het behandelen van de ogen voor het huisvesten en bij thuiskomst.
Ideaal voor het besturen van de luchtwegen tijdens het wedstrijdseizoen.
Zijn zeer eenvoudig te gebruiken en steriel.
Oropharma Opti-Breed is een uitgebalanceerd mengsel van aminozuren, vitaminen, mineralen, sporenelementen, Florastimul en L-carnitine. Dit voedingssupplement wordt gegeven voor een goede groei, een optimale ontwikkeling van het skelet, een goede vorming van de eierschaal en een perfecte huid en verenstructuur. Opti-Breed bevordert een betere gezondheid en productiviteit en bevat alle componenten die uw vogels nodig hebben voor een goede ontwikkeling. Het toevoegen van Opti-Breed aan uw eigen eivoer draagt bij aan een betere fok en optimale groei. Florastimul is een prebioticum, een voedingsstof voor de goede bacteriën in de darm.
Cometaves Bird 300g - Conditie en Dominantie - Comed
Cometaves Bird is een specialiteit die alle benodigde elementen levert voor het verkrijgen en behouden van een optimale conditie bij volière- en kweekvogels.
Cometaves Bird bevat 32 componenten: vitaminen, sporenelementen, soja-eiwitten en plantenextracten.
Ze behouden de darmbalans zodat alle voedingsstoffen beter worden opgenomen. Uw vogels zijn vol activiteit, hun verenkleed is glanzender en kleurrijker.
Bij zangvogels neemt de zanglust toe.
Comfort Spray biedt vogels maximale bescherming tegen de ongemakken van de zomer en zorgt voor een gevoel van comfort en frisheid.
Voor maximale resultaten kunt u Comfort Spray het beste combineren met Stopmite.
Oropharma Muta-Vit is een speciale mix van vitaminen, aminozuren en sporenelementen, met hoge gehalten aan zwavelhoudende aminozuren en biotine. Dit voedingssupplement stimuleert de ontwikkeling en conditie van de veren, versterkt het verenkleed, beschermt de lever en garandeert een optimale stofwisseling. Muta-Vit helpt bij het voorkomen van rui door angst. Tijdens de rui staat de vogel onder grote stress. Een voedingssupplement is daarom noodzakelijk. De zwavelhoudende aminozuren in Muta-Vit zijn essentieel voor de vorming van keratine, het bouwsteen van de veren en de huid. Biotine bevordert de vorming van kwalitatief goede keratine. Dit garandeert een goede en snelle rui.
Tegen schimmel in zaden en zaden.
Dosering: 1 g Monoprop in 1 kg zaden.