• Nieuw
LED-eiertester met adapter en batterijconnector

LED-eiertester met adapter en batterijconnector

Referentie: SL-PL

€ 29,99
Inclusief belasting

LED-eierkijker met adapter en batterijconnector.

Met LED-verlichting van de nieuwste generatie voor tot wel 40% meer lichtopbrengst!

Met een batterijhouder en 1.2m kabel!

De lichtopbrengst van deze eierkijker is echt ongelooflijk! De gebruikte lichtbron is een LED-lamp, die in combinatie met een lens een enorme hoeveelheid licht produceert. Een LED-lamp is een zeer duurzame manier van verlichting en stevigheid.

LET OP: Kijk NIET in de lens, omdat dit tijdelijke gezichtsverlies kan veroorzaken!

Hoeveelheid
Verzonden binnen 24 uur (Uitgezonderd weekenden en feestdagen)
2 Producten daadwerkelijk op voorraad

LED-eierkijker met adapter en batterijconnector.

Met LED-verlichting van de nieuwste generatie voor tot 40% meer lichtopbrengst!

Met een batterijhouder en 1.2m kabel!

De lichtopbrengst van deze eierkijker is echt ongelooflijk! De lichtbron die gebruikt wordt, is een LED-lamp, die in combinatie met een lens een enorme hoeveelheid licht produceert. Een LED-lamp is een zeer duurzame manier van verlichting en stevigheid.

LET OP: Kijk NIET in de lens, want dit kan tijdelijk verlies van zicht veroorzaken!

De eierkijker wordt geleverd met twee rubberen doppen. Een dop voor het bekijken van kleine eieren en de andere voor grote. De doppen kunnen heel eenvoudig worden verwisseld.

Ze zijn flexibel en passen zich aan de eieren aan. Op deze manier is er geen lichtverlies. Het beeld dat door de eierkijker wordt gegeven is helderder! De eierkijker "Powerlux" werkt met een adapter. Deze adapter heeft een kabel van 2,5 m.

SL-PL
2 Items

16 andere producten in dezelfde categorie: